eFaktor – opinie i recenzja

Informacje na temat spółki

eFaktor
 

eFaktor SA

Rodzaj:
Firma faktoringowa
Numer REGON:
360668153
Numer NIP:
9512387426
Numer KRS:
0000539205
Data rejestracji KRS:
19 stycznia 2015
Godziny pracy:
Poniedziałek-piątek; 8:00-16:00
Adres firmy
ul. Branickiego 15, 02-972 Warszawa

Strona: https://efaktor.com.pl/

Informacje o ofercie tej firmy faktoringowej oraz jej elementach przedstawiają stan aktualny w momencie powstawania tekstu, tzn. 1 stycznia 2023 roku.

Choć faktoring to relatywnie popularny termin, to wiele osób nadal nie wie, na czym dokładnie polega taka usługa. W rzeczywistości spektrum jej walorów jest bardzo szerokie, albowiem wpływa ona na prawidłowy rozwój działalności gospodarczych. Jej głównym celem jest zamienianie faktur na gotówkę. Dzięki faktoringowi firmy mogą otrzymywać pieniądze nawet kilka minut po wystawieniu faktury, toteż metoda ta jest skrojona pod osoby, którym zależy na ich terminowym opłacaniu.

Korzystanie z faktoringu jest popularne zarówno wśród mniejszych, jak i większych przedsiębiorstw, ponieważ umożliwia sprawne regulowanie wszelkich zobowiązań ze swoimi kontrahentami. Na rynku można jednak znaleźć tak wiele różnych firm faktoringowych, że wybranie tej jedynej nierzadko jest twardym orzechem do zgryzienia. Dzisiaj przyjrzymy się i dokładanie przeanalizujemy ofertę jednej z najpopularniejszych firm w tej branży, czyli eFaktor.

Podstawowe fakty o firmie eFaktor – faktoring online

Firma eFaktor jest relatywnie młodą spółką akcyjną, ponieważ została założona dopiero w 2015 roku. Pomimo że nie wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem, to jej usługi cechują się sporą popularnością. Jej nadrzędnym zadaniem jest konkurowanie zarówno z kredytami, jak i z pożyczkami. Świadczone przez nią usługi mają bowiem na celu wesprzeć wszystkich przedsiębiorców w ich codziennych pracach. Dokłada ona wszelkich starań, aby zwalczać wszelkie nierówności i umożliwiać finansowanie jak najszerszemu gronu przedsiębiorstw. Spółka akcyjna eFaktor specjalizuje się w poprawianiu płynności finansowej firm, zatem idealnie sprawdza się zarówno jako patent na wyjście z kryzysu, ale również jako sposób rozwoju.

Sponsorem sekcji jest eFaktor - Twój partner w biznesie
Efaktor faktoring dla firm

Lista atutów firmy eFaktor jest naprawdę długa. Pomijając profesjonalne podejście do swojego kontrahenta oraz imponujący profesjonalizm, zachwyca ona również stroną internetową. Nie od dziś wiadomo, że odpowiedni marketing i dobra reklama są kluczami do sukcesu, a w tym aspekcie eFaktor jest niezawodny. Jego strona przyciąga minimalizmem i prostotą, jednak równocześnie zawiera wszystkie niezbędne informacje. Dzięki temu poznanie oferty tej firmy jest bardzo proste i nie wiąże się z nakładem przesadnie dużej ilości czasu.

Co ważne, firma eFaktor cechuje się olbrzymią elastycznością. Oznacza to, że jest ona zdolna do dostosowywania się pod indywidualne wymogi danego kontrahenta. Nie obliguje ona do wypełniania sporej liczby dokumentów, a wszelkie formalności ogranicza do minimum. Oferowane przez nią usługi mogą przybierać różną formę, jednak dzięki pomocy profesjonalistów okazana pomoc zazwyczaj niesie za sobą wiele korzyści. Sprawia to, że korzystanie z faktoringu oferowanego przez eFaktor cieszy się coraz większą popularnością.

Jakie opinie ma firma eFaktor? Czy jest to sprawdzony faktoring dla firm?

Podczas wybierania najlepszej firmy faktoringowej większość osób w pierwszej kolejności zwraca uwagę na jej ofertę. Wynika to z faktu, że większość przedsiębiorców chce dobrać wsparcie odpowiadające im indywidualnym potrzebom oraz wymogom. Choć dokładne przeanalizowanie oferty firmy faktoringowej jest absolutnie obligatoryjne, to dla wielu osób wyrobienie sobie zdania na temat danej spółki akcyjnej jest możliwe dopiero po poznaniu opinii innych ludzi. Pomimo że spora część społeczeństwa nie przykłada do nich zbyt dużej wagi, to niektórzy nadal traktują opinie jako wyznacznik poziomu danej firmy.

W przypadku eFaktor opinie wskazują, że firma ta wyróżnia się w pozytywny sposób. Dzięki recenzjom na temat usług świadczonych przez eFaktor możemy dowiedzieć się, że jego głównym walorem są niewielkie wymagania, które należy spełnić, aby zakwalifikować się do wsparcia finansowego. Oznacza to, że pozytywne rozpatrzenie wniosku jest względnie łatwe i dzięki niemu wielu przedsiębiorców może dynamicznie rozwinąć swoją działalność. Mocną stroną oferty eFaktor jest również fakt, że jest ona dostosowana pod różnorodne wymagania kontrahentów. Troszcząc się o ich czas oraz komfort, firma eFaktor umożliwia ubieganie się o uzyskanie pomocy finansowej bez konieczności opuszczania swojego miejsca zamieszkania. Mając na uwadze niewielką ilość wolnego czasu swoich klientów, eFaktor umożliwia wnioskowanie o wsparcie za pomocą laptopa bądź urządzenia z dostępem do internetu.

Na czym polegają usługi świadczone przez eFaktor? Szczegóły faktoringu online

Kompetencje eFaktor są bardzo złożone, dzięki czemu jego wsparcie może odbywać się na różnych płaszczyznach. Podstawowym zadaniem tej firmy jest jednak wspieranie gotówkowe i pokrywanie kosztów, które wynikają z faktur. Skorzystanie z usług eFaktor umożliwia uzyskanie środków finansowych niemal od razu po dokonaniu sprzedaży bądź zrealizowaniu danej usługi. Dzięki temu kontrahenci mogą mieć pewność, że wypłata środków odbędzie się terminowo i bez niechcianych problemów. Ponadto eFaktor niweluje ryzyko wpadnięcia w długi i zaległości finansowe, które mogłyby skutkować pogorszeniem kondycji i stabilności firm. Usługi te są dość podobne do standardowych pożyczek, ponieważ uzyskaną gotówkę należy po pewnym czasie zwrócić wraz z procentem dla firmy faktoringowej. Niemniej jednak pomoc świadczona przez eFaktor niesie za sobą wiele pozytywów.

Skorzystanie z usług faktoringowych ma wiele atutów, dzięki czemu jest powszechnie stosowane zarówno przez niewielkie, jak i średnie przedsiębiorstwa. Głównym walorem podjęcia decyzji o takim patencie rozwoju swojej działalności gospodarczej jest zapewnienie należytej płynności finansowej oraz stabilności, ale na tym zalety się nie kończą. Dzięki zaufaniu firmie faktoringowej możliwe jest bowiem zbudowanie pozytywnego wizerunku swojej firmy. Terminowe płatności sprawiają bowiem, że klienci postrzegają nas jako odpowiedzialnych i sumiennych przedsiębiorców, z którymi dokonywanie interesów jest nie tylko przyjemne, ale również bezpieczne.

W jaki sposób skorzystać z faktoringu online, które oferuje eFaktor?

Choć eFaktor ogranicza wszelkie formalności do minimum, to istnieją pewne reguły, których spełnienie jest obowiązkowe, jeśli chcemy skorzystać z ich usług. Oprócz pełnoletności wnioskodawca musi również mieć własną działalność gospodarczą. Niezbędne jest określenie rodzaju naszej działalności, a także podanie danych kontaktowych, czyli przede wszystkim adresu mailowego oraz numeru telefonu. Osoba wnioskująca o wsparcie od eFaktor powinna również wykazać swoje obroty oraz przedstawić staż rynkowy swojego przedsiębiorstwa.

Jednym z głównych walorów spółki akcyjnej eFaktor jest fakt, że wszystkie procedury odbywają się online, co oznacza, że wnioskodawcy nie muszą tracić czasu na dojazd do siedziby firmy. Proces składania wniosku o wsparcie finansowe także jest względnie prosty i bez trudu powinni poradzić sobie z nim wszyscy przedsiębiorcy. Po kliknięciu przycisku „wypełnij formularz” należy bowiem wypełnić prosty i względnie krótki formularz rejestracyjny oraz podać niezbędne dane osobowe. Niezbędne jest też podanie szczegółowych danych firmy takich jak staż na rynku, liczba kontrahentów czy zyski, które wygenerowała działalność gospodarcza. Ostatnim obligatoryjnym etapem podczas składania wniosku jest wybranie limitu faktoringowego, czyli maksymalnego poziomu finansowania danego przedsiębiorstwa.

efaktor faktoring 15 000 000

Faktoring dla firm – weryfikowane bazy oraz limit faktoringowy

Aby wnioskodawca mógł otrzymać wsparcie finansowe, jego prośba musi być odpowiednio zweryfikowana. Oznacza to, że eFaktor przed udzieleniem pomocy gotówkowej sprawdza zdolność kredytową przedsiębiorstwa. Aby zachować odpowiednie środki ochrony i zapobiegać nieuczciwym praktykom finansowym, eFaktor weryfikuje podsumowania historii kredytowych oraz wszelkich zobowiązań. Sprawia to, że regularnie sięga po raporty BIK, dzięki którym możliwe jest potwierdzenie rzetelności danego przedsiębiorstwa.

Ważną kwestią podczas korzystania z usług faktoringowych jest również limit faktoringowy. Firma eFaktor dokłada wszelkich starań, aby spełniać oczekiwania przedsiębiorców, dlatego też umożliwia uzyskanie zarówno bardzo dużego, jak i relatywnie niewielkiego wsparcia finansowego. Minimalny limit wynosi 100 000 złotych, jednak przedsiębiorcy chcący jeszcze mocniej rozwinąć swoją firmę mogą uzyskać zdecydowanie większą gotówkę. Maksymalny limit wynosi bowiem aż 15 000 000 złotych, dzięki czemu każdy przedsiębiorca może dostosować charakter pomocy gotówkowej pod swoje oczekiwania.

Najpopularniejsze odmiany faktoringu w ofercie eFaktor – faktoring cichy, faktoring klasyczny i wiele więcej

Firma eFaktor oferuje różne formy faktoringu. najpopularniejsze odmiany faktoringu oferowane przez eFaktor:

  • faktoring cichy, który polega na tym, że kontrahenci współpracujący z danym przedsiębiorcą nie wiedzą o tym, że faktury są finansowe dzięki usługom eFaktor. Forma ta cieszy się relatywnie dużą popularności z racji możliwości zachowania poufności między podmiotami współpracującymi z eFaktorem.
  • faktoring odwrotny. Zgodnie z jego założeniami dostawcy otrzymują od faktora środki wtedy, gdy przedsiębiorca przedstawi fakturę.
  • faktoring transportowy. Dzięki niej istnieje wsparcie dla firm prowadzących transakcje międzynarodowe lub tych króre działają w branży transportowej.
  • W zakresie specjalizacji tej firmy znajduje się oczywiście również faktoring klasyczny. W tym przypadku płaci strona transakcji dokonująca sprzedaży bądź realizującą daną usługę oraz wystawiająca fakturę.

Opinia na temat eFaktor, firmy oferującej faktoring online

Firma eFaktor niewątpliwie jest jednym z głównych potentatów w swojej branży. Zapewnia ona dobre koszty finansowania oraz błyskawiczne uruchomienie środków po pozytywnym rozpatrzeniu danego wniosku. Wyróżnia się sporą elastycznością i umie dopasowywać się pod wymogi klientów, dzięki czemu cieszy się świetnymi recenzjami. Spora oferta oraz długa lista walorów determinują jej popularność i sprawiają, że zaufanie jej jest świetną decyzją. Każdy przedsiębiorca wybierający eFaktor może być pewien, że znajdzie coś dla siebie, a kondycja jego działalności gospodarczej w mgnieniu oka ulegnie wyraźnej poprawie.

Z każdej strony przeanalizowaliśmy ofertę eFaktora i możemy śmiało stwierdzić, że jest najatrakcyjniejsza na rynku. Po pierwsze, jest skrojona pod wymogi przedsiębiorcy, co powoduje, że ten faktor każdego klienta traktuje indywidualny. Trzeba podkreślić również to, że eFaktor ma wysoki limit faktoringowy, który oferowany jest tym przedsiębiorcom opierającym swoje działania na płatnościach bezgotówkowych (tzw. faktoring z terminalem). Jest to wyróżnik, którym nie każdy faktor może się pochwalić.

Dane kontaktowe dla klientów

  • Telefon: 22 203 41 66, 22 203 41 67
  • E-mail: sekretariat@efaktor.com.pl
Oceń wpis

Rekomendowane.

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?