Współpraca

news12

Ponad 20 000 użytkowników miesięcznie,

Wśród nich sami przedsiębiorcy, którzy otrzymują kilkadziesiąt jakościowych publikacji w konkretnych obszarach tematycznych (finanse i księgowość, prawo, biznes, technologia) regularnie odwiedzając nasze serwisy spędzają w nich kilka minut przy okazji każdej z wizyt.

Zobacz, co możemy zrobić razem

Słowo pisane

Każdą z sekcji w serwisie opiekuje się inna firma. Jeżeli Twoja firma reprezentuje ciekawą branże, możemy wspólnie uruchomić nową sekcję w serwisie.

Nowa tematyka

Każdą z sekcji w serwisie opiekuje się inna firma. Jeżeli Twoja firma reprezentuje ciekawą branże, możemy wspólnie uruchomić nową sekcję w serwisie.

Mailing i newsletter

Czemu nikt dziś nie pisze listów? My piszemy i to dużo. Dołącz swoją publikację do naszego cotygodniowego newslettera.

Formaty VIDEO

Kiedy połączymy fonię z wizją, żadna z branż nie będzie stanowiła dla nas przeszkody. Może dasz zaprosić się na wywiad?

Docieraj do swoich Klientów dzięki reklamie w Portal Faktura

WSPÓŁPRACA BIZNESOWA

Marek Sikorski

Dyrektor Marketingu

Ekspert w dziedzinie marketingu. Od lat konstruuje i wdraża skuteczne strategie marketingowe w największych firmach z sektora rozrywki i finansów. Jego praca znacząco przyczynia się do wzrostu świadomości kategorii faktoringu w Polsce.

marek.sikorski[at]faktura.pl *

*zmień [at] na znak @ żeby móc wysłać wiadomość.

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Dominik Bożek

Redaktor Naczelny

Odpowiada za opracowanie, aktualizację i rozwój treści serwisu portal.faktura.pl związanego z tematyką biznesu, prawa, finansów i mediów digitalowych.

dominik.bozek[at]faktura.pl *

*zmień [at] na znak @ żeby móc wysłać wiadomość.

Przedsiębiorcom pomagamy każdego dnia od ponad 20 lat. Dostarczamy dla nich program do wystawiania faktur i elektronicznego obiegu dokumentów.
To właśnie codzienna pomoc i praca z przedsiębiorcami zainspirowała nas do stworzenia dla nich miejsca w Internecie. Miejsca, w którym będą mogli rozwijać swoje kompetencje, poszerzać wiedze, a także otrzymają zawsze aktualne wiadomości ze świata biznesu.  Tak powstał portal.faktura.pl

Oceń wpis
Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?